Просування сайту візитки

Просування сайту візитки

Ссылка на релевантное фотоСсылка на релевантное фото
Author: Анатолій Ситников

Просування сайту візитки – це комплекс заходів в інтернеті-маркетингу щодо збільшення відвідуваності невеликого сайту візитки з метою підвищення кількості замовлень та заявок шляхом залучення трафіку з пошукових систем, контекстної реклами та соціальних мереж.

Пакет

Пакет Візитка M

$599

Просуваємо до 2000 запитів

Пакет

Пакет Візитка L

$1199

Просуваємо до 3000 запитів

Пакет

Пакет Візитівка XL

$1999

Просуваємо до 5000 запитів

Залиште заявку — отримайте ціну і пропозицію на свій Email:

2000 залишилось символів

Особливості просування сайту візитки

Просування сайту візитки – це робота спрямована на популяризацію сайту візитки за допомогою основних інструментів реклами: просування сайту в органічному пошуку за ключовими словами, які досягаються після внутрішньої оптимізації та зовнішніх робіт з просування, а також за допомогою контекстної реклами у пошуковій системі.

Просування сайту візитки здійснюється так само, як і інших сайтів послуг. Як правило, сайти візитки містять невелику кількість сторінок, що погано для SEO просування сайту, але несильно впливає на просування сайту за допомогою контекстної реклами (при малій кількості сторінок Ви будете обмежені в ключових словах релевантних сайту).

Тому, якщо Ви хочете отримати хороший результат у SEO просуванні сайту візитки за ключовими словами в ТОП 1-3, потрібно розширити кількість посадкових сторінок послуг. Про це розповімо докладно далі.

Для сайту візитки підійдуть такі види реклами: 

Контент на сайті візитки для успішного просування

Що стосується контенту на сайті візитці, кожна сторінка послуги сайту має бути підготовлена ​​для користувача (потенційного клієнта).

Для збільшення конверсії на замовлення на сайті візитівці повинні бути:

 • Детальний опис сторінки або послуги;
 • Детальні ціни з описом та термінами;
 • Сертифікати або документи, що підтверджують експертність;
 • Форма зворотнього зв'язку для швидкої заявки;
 • Телефони повинні бути клікабельні з мобільних пристроїв;
 • Фотографії команди або менеджера для збільшення довіри;
 • Відео відгуки клієнтів про Вашу роботу;
 • Портфоліо та виконані кейси.

Всі ці моменти збільшать довіру та спростять роботу з сайтом, що прямо вплине на конверсію сайту. Поставте себе на місце Вашого клієнта та подумайте, що б Ви хотіли побачити на сайті візитівці, щоб зробити замовлення?

Ваша мета – підготувати сторінки сайту таким чином, щоб у потенційного клієнта не залишилося питань чи сумнівів. Покажіть усі свої переваги та замовчіть недоліки.

SEO оптимізація сайту візитки під ключові слова

Просування сайту візитки буде успішним у тому випадку, якщо на сайті буде не менше 50 цільових сторінок з послугами. Тобто перед просуванням сайту потрібно буде зробити правильну структуру сторінок і додати їх на сайт.

Розширити список сторінок необхідно для того, щоб сайт можна було оптимізувати під більшу кількість пошукових запитів для комплексного просування сайту по кільком сотням і тисячам ключових слів.

Цю роботу потрібно буде зробити під час першого етапу SEO – внутрішньої оптимізації сайту під ключові слова та вимоги пошукової системи.

Якщо коротко, то робота з оптимізації сайту складається з таких етапів: 

 1. Розробка SEO структури сторінок сайту (розширення числа сторінок);
 2. Збір ключових слів під нові сторінки та всі старі сторінки;
 3. Написання на основі ключових слів мета-тегів;
 4. Копірайтинг унікальних текстів на всі сторінки послуг візитки;
 5. Розробка документа-завдання для програміста з SEO;
 6. Використання правок з оптимізації на сайт.

SEO оптимізація сайту візитки вирішує 3 глобальні питання:

 • Допомагає Google зрозуміти, за якими ключовими словами показувати сайт;
 • Збільшує кількість пошукових фраз, за ​​якими буде показуватися сайт у пошуку;
 • Виправляє всі SEO помилки, підганяючи сайт під вимоги пошуковика.

Перший етап роботи з оптимізації сайту перед просуванням – найважливіший, така робота займає за часом до 45 днів і залежить від ніші сайту та обсягу робіт, які необхідно виконати.

SEO просування сайту візитки під ключові слова

Після повної технічної SEO оптимізації сайту візитки відразу ж починається зовнішнє пошукове просування в ТОП пошукової системи. Після оптимізації сайту та його індексації деякі ключові слова можуть самі потрапити до ТОП 10 пошукової системи, навіть якщо сайт – новий.

Але для того, щоб щомісяця в ТОП 10 "залітало" все більше ключових слів, під які сайт оптимізували, потрібно виконувати з місяця на місяць роботи із зовнішнього SEO просування сайту.

Ця робота зводиться до цих дій: 

 • Аналіз сайтів конкурентів для розуміння стратегії просування;
 • Написання унікальних рекламних статей для розміщення посилань;
 • Публікація цих статей на інших сайтах з посиланням на Ваш сайт;
 • Проставлення посилань на Ваш сайт на тематичних форумах;
 • Отримання посилань на сайт у коментарях.

Суть роботи із зовнішнього просування сайту полягає в безперервному отриманні посилань на сайт. Для хорошого результату потрібно отримувати на сайт не менше 50 посилань на місяць.

При SEO просуванні сайту результат роботи буде видно кожного місяця. Після старту робіт кількість ключових слів у ТОП 10 зростатиме щомісяця, а з ними зростатиме й трафік із пошукових систем, який безпосередньо впливає на зростання кількості замовлень та дзвінків із сайту.

SEO просування сайту – найвигідніший спосіб розвитку сайту та бізнесу, на відміну від реклами в пошуку Google, оскільки реклама в пошуку показується поки на рахунку у Вас є гроші, а трафік із SEO залишається з Вами і збільшується з місяця на місяць. 

Просування сайту візитки рекламою в Google

Рекламу в Google варто запускати тоді, коли на сайті є всі посадкові сторінки, куди потрібно буде ввести трафік з реклами.

Якщо сторінок мало, потрібно створити під кожну групу запитів релевантну сторінку і тільки після цього запускати туди рекламу.

Наприклад, давайте уявимо, що у Вас сайт візитівка кафе або ресторану. Наша ціль продати наше приміщення під святкування весілля.

А на сайті немає такої сторінки, є сторінка про наш ресторан з фотографіями та все. У такому разі потрібно створювати тематичну сторінку "ресторан для весілля".

Після переходу з пошукової системи, якщо користувач потрапить на сторінку і побачить фотографії такого змісту: стильне оформлення зали на весілля, красивих наречених та наречену, круті зони для фото, то ймовірність того, що він зателефонує Вам, стає вкрай вищою.

За такою логікою повинні бути створені сторінки під усі інші ключові слова: чим вищий збіг сторінки з тим, що шукав користувач, тим більше буде дзвінків та замовлень.

Крім цього, перед запуском реклами в Google виконайте:

 1. Встановіть на сайт онлайн-чат для консультацій клієнтів;
 2. Перевірте оформлення заявки через мобільні пристрої та ПК;
 3. Переконайтеся, що всі телефони клікабельні з мобільних пристроїв;
 4. Перевірте роботу сайту з різних браузерів та для різних розширень екрану;
 5. Перевірте кнопки меню, посилання та роботу всіх форм.

Ці моменти допоможуть виключити шанс провалу рекламної кампанії. До нас часто звертаються клієнти, які самостійно запускали рекламу та скаржилися, що результату не отримали.

Після перевірки сайту з'ясувалося, що у когось форми замовлення не працюють, у когось немає мобільної версії, а в одного клієнта взагалі номери телефонів були з помилкою: абонент не абонент.

А потім ми дивилися як вони налаштовували рекламну кампанію і знаходили там ключові слова, що не відповідають сайту. Наприклад, клієнт, який продає послуги з ремонту пральних машин, навіщось додав ключове слово "ремонт київ" і отримував по них сотні нерелевантних кліків.

Це лише частина можливих помилок, яких можна допустити при просуванні сайту візитки, тому ми вкрай не рекомендуємо робити цю роботу самостійно, якщо у Вас немає хорошого досвіду.

Скільки коштує просування сайту візитки 

Вартість просування сайту візитки залежить від кількості рекламних каналів та обсягу трафіку, який цей сайт отримує.

Якщо потрібно відповісти на питання, скільки коштує просування сайту візитки, то можна відповісти, що ціна на просування коливається в межах від 500$ до 3000$ на місяць і залежить від регіону просування, мовних версій, під які сайт просувається, обсягу трафіку, що отримується.

Закладайте такі бюджети на рекламу сайту візитки: 

 • SEO оптимізація + SEO тексти – від 790$ одноразово;
 • SEO просування – від 390$ на місяць;
 • Реклама з оплатою за кліки – від 0,2$ за 1 перехід;
 • Реклама в соціальних мережах – від 1$ за охоплення 1200 людей.

Хороший результат у просуванні сайту візитки

Давайте підсумуємо, що потрібно робити для успішного просування сайту візитки за допомогою SEO просування та за допомогою реклами з оплатою за кліки – контекстної реклами в Google.

Для успішного SEO просування:

 1. Максимально збільшіть кількість сторінок сайту. Більше сторінок – більше ключових, більше трафіку та замовлень;
 2. Оптимізуйте сайт під широкий список ключових слів, максимально розширивши ядро ​​сайту;
 3. Замовте SEO тексти на кожну цільову сторінку сайту, бажано з об'ємом від 4000 символів на 1 сторінку;
 4. Не зупиняйте SEO просування сайту в Google. SEO – це найефективніший спосіб отримати стабільне зростання трафіку без збільшення бюджету на рекламу.

Для успішного просування сайту контекстною рекламою:

 1. Перевірте працездатність сайту перед запуском реклами, протестуйте сайт з мобільних пристроїв, різних браузерів та ПК;
 2. Приведіть кожну сторінку до продаючого виду, додайте стільки інформації, скільки потрібно, щоб у Вашого клієнта збільшилася довіра до сайту і не залишилося питань;
 3. Введіть трафік з реклами на релевантну сторінку, спеціально зроблену під конкретну послугу та групу пошукових запитів.

Дивіться, який результат отримали наші клієнти з SEO:

https://ukr.site-ok.ua/rezultaty

Дивіться, що клієнти думають про нашу роботу:

https://ukr.site-ok.ua/reviews

Отримайте консультацію щодо просування сайту візитки зараз: 

 • Залишіть заявку на сайті;
 • Напишіть нам в онлайн-консультант;
 • Зателефонуйте нам.

Просування сайту візитки | Послуги | Site Ok

Просування сайту візитки – Ціна 2022

Вартість просування сайту візитки
Ціна на місяць Ключових слів рухаємо
Візитка M $599 до 2000
Візитка L $1190 до 3000
Візитка XL $1999 від 5000

Залиште заявку — отримайте ціну і пропозицію на свій Email:

2000 залишилось символів

399$

Доларів

Середня вартість робіт над проектом в один календарний місяць.

70+

Проектів в роботі

40% наших клієнтів не зупиняються в просуванні.

800+

Успішних проектів

Працюємо в SEO просуванні і пошукової оптимізації сайтів з 2013.

650K+

Ключових слів

Просунутих в ТОП 1-10 пошукових систем Google, Яндекс і Bing.

В інтернет маркетингу з 2013

Катерина
КатеринаSEO Спеціаліст: 9 років досвіду
Дмитро
Дмитро SEO Спеціаліст: 8 років досвіду
Олексій
Олексій SEO Спеціаліст: 9 років досвіду
Ксенія
Ксенія PPC Спеціаліст: 7 років досвіду

Партнеры Google Ads

Сертифікація компанії по рекламі в Google покупках
Сертифікація компанії по рекламі в Google покупках
Сертифікація компанії Google Ads з відеореклами
Сертифікація компанії Google Ads з відеореклами
Сертифікація Google Ads по мобільним сайтам
Сертифікація Google Ads по мобільним сайтам
Сертифікація Google Ads по пошуковій рекламі
Сертифікація Google Ads по пошуковій рекламі
Сертифікація Analytics Google Individual Qualification
Сертифікація Analytics Google Individual Qualification
Сертифікація Google Ads по цифровій рекламі
Сертифікація Google Ads по цифровій рекламі

Відповіді на популярні запитання

Скільки у вас досвіду в SEO просуванні сайтів?

Розкруткою сайтів ми займаємося з 2013 року, і наш ресурс складає пряму конкуренцію провідним SEO компаніям з мільйонними оборотами в Україні.

Це і доводить те, що не обов'язково мати багато грошових коштів, для успішного просування сайтів.

Який порядок дій для початку роботи по SEO?

Порядок дій для початку роботи наступний:

1) Підписання договору;

2) Оплата за 1 перший етап роботи;

3) Надання доступів до сайту — FTP і адмін панель сайту.

Як розподіляється бюджет на SEO розкрутку сайту?

Ми розподіляємо бюджет в правильному процентному співвідношенні - нам 33%, на посилання 67%. Більше 90% SEO компаній в Україні розподіляють 50 на 50. Ми вигідніше.

Для чого SEO оптимізація сайту і SEO аудит?

SEO оптимізація сайту допомагає пошуковій системі зрозуміти за якими ключовими словами можна ранжувати сайт, а потім на підставі багатьох факторів алгоритму, він знаходить оптимальне місце в пошуковій видачі.

Наша компанія не займається просуванням не оптимізованих сайтів. Перед початком роботи по зовнішньому SEO просуванню, Ми оптимізуємо всі сторінки вашого проекту.

Але, оптимізація проекту не є SEO розкруткою, а тільки підготовкою до подальших зовнішніх робіт.

У мене новий сайт - що вибрати SEO або контекст?

Для нових проектів для початку необхідно запустити контекстну рекламу, для тестування сайту на предмет його здатності продати Ваш товар або послуги.

Якщо перша рекламна компанія пройшла успішно-сайт продає, то можна відразу приступати до SEO просування в пошукових системах.

З реклами з оплатою за 1 клік — Google Ads) - отримуєте дзвінки і замовлення відразу.

SEO дає ті ж замовлення, але через час. Використовуйте 2 види реклами одночасно для максимального результату.

Скільки коштує SEO просування сайту і його розкрутка?

Ціна SEO просування сайту і контекстну рекламу в Google формується індивідуально і залежить від регіону сайту, числа мовних версій і обсягу одержуваного трафіку з пошукових систем.

Сайт просували тимчасовими посиланнями. Що робити?

Якщо вас не влаштовує результат і ви хочете "перейти" на вічне статейно-посилальне просування, то після аналізу проекту дамо детальну схему наших дій для зняття орендованих посилань і переходу на вічні.

Варіанти оплати за SEO розкрутку?

Варіанти оплати: Web Money, Яндекс Гроші, Qiwi, Приват24. Увага! Безготівковий розрахунок передбачений тільки для платежів в Україні.

Просування сайту з оплатою за результат є?

Ми можемо розрахувати просування сайту з оплатою за виведені ключові слова. Повна інформація на цій сторінці.

Якщо в двох словах, то:

- договір підписується на термін від 6-ти до 12-ти місяців;

- за невиведені ключові слова, по закінченню терміну договору Ви отримуєте повернення в сумі 100% від витрачених коштів.

Які звіти по SEO я буду отримувати?

Ви будете володіти інформацією в повному обсязі. Ми працюємо за системою прозорого бюджету і відкрито показуємо куди йдуть гроші.

Щомісяця ви будете отримувати наступну інформацію:

1) Порівняльний звіт по трафіку з пошукових систем — до і після;

2) Порівняльний звіт за ключовими словами-ТОП 3, ТОП 10, ТОП 30 (було, стало);

3) Список сторінок інших сайтів де була опублікована посилання на ваш проект.

Договір, безготівкова оплата і ПДВ?

У разі, якщо необхідна юридична безпека, тобто всі можливості для укладення договору та оплати за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Юридичні зобов'язання та договір є?

Так, ми підписуємо договір, в якому вказані всі моменти для якісного надання послуг з нашого боку.

У випадку, якщо ви перебуваєте не в Києві, ми відправляємо договір на просування сайту на зручний для Вас склад Нової Пошти.

Якщо ви перебуваєте не в Україні, ми підписуємо міжнародних контракт із зовнішньоекономічної діяльності.

Навіщо потрібні SEO тексти?

Основним і початковим фактором при ранжируванні проектів в Гугл, є зворотні (зовнішні) посилання з інших ресурсів.

Але це не означає, що можна отримати таку кількість посилань як у основного конкурента і залетіти в пошук.

Для лояльного ставлення пошукових систем до сайту, необхідно працювати над контентом — написати SEO оптимізовані Тексти, підготувати посадочні сторінки.

При сортування веб-ресурсів пошукова система враховує величезну кількість даних і тільки комплексна робота над всім проектом дає в результаті позитивний результат.

Який метод SEO просування використовуєте?

Ми займаємося виключно білим — з 2013 року не було жодного випадку потрапляння сайту під фільтр пошукових систем.

На Ваш сайт будуть проставлені посилання-виключно релевантні по відношенню до сторінки де вони будуть опубліковані.

Краще використовувати SEO або контексну рекламу?

Ми рекомендуємо використовувати обидва види залучення цільового трафіку на Ваш сайт.

Зазвичай, на нові сайти відразу запускають контекстну рекламу, що дозволяє у відносно найкоротші терміни, протестувати сайт на предмет конвертації цільового трафіку в замовлення або дзвінки.

Якщо сайт "продає" і трафік конвертується, то можна підключити всі можливі види залучення цільової аудиторії, в тому числі і SEO просування сайтів.

Мій сайт оптимізований, можемо відразу рухатися?

Перед початком роботи над просуванням сайту необхідно сайт підготувати-оптимізувати під ключові слова.

Якщо ваш проект був оптимізований в іншій SEO студії, то нами буде проведено аудит.

Далі, якщо все ок, можемо відразу приступити до нарощування посилальної маси на сайт, пропустимо перший етап оптимізації сайту.

Як можна отримати прогноз?

Процес руху вгору інертний і хороші результати в перші місяці роботи бувають вкрай рідко, так як Google і Яндекс не миттєво ранжують (сортують) проекти в пошуковій видачі.

Орієнтовні дані ми отримаємо на третій місяць роботи, аналізуючи два попередніх.

На підставі даних про тенденцію руху запитів можна спрогнозувати приблизний термін.

Кожні 30 днів роботи над проектом, ми відправляємо дуже докладні і зрозумілі звіти про виконану роботу. У них ми порівнюємо 2 види метрик:

- органічний трафік;

- місц ключових слів в Google.

На підставі цих даних Ви зможете прийняти об'єктивне рішення про результати.

Що буде зроблено в перший місяць роботи?

Першим етапом роботи є оптимізація сайту під пошукові фрази — Підготовка до SEO розкрутки.

У перший місяць ми проводимо наступні види робіт:

1) Збір семантичного ядра;

2) Написання SEO текстів;

3) Виправлення всіх SEO помилок сайту.

По закінченню першого етапу ви отримаєте проект повністю підготовлений до зовнішнього просування.

У мене немає сайту, але я хочу КП, як бути?

Для розрахунку вартості просування нам необхідно бачити сайт, для того, що б на підставі аналізу сайту сформувати необхідний бюджет на розкрутку.

Якщо сайт не доступний з інтернет або ще на стадії розробки, то ви можете в поле "Введіть адресу сайту" вбити посилання на сайт Вашого основного конкурента в ніші.

Після чого, ми зробимо SEO аналіз сайту конкурента і на його підставі сформуємо Комерційне для орієнтиру за ціною.

Сайт не потрапить під фільтри пошукової системи?

СЕО розкрутка сайту в Пошуку Google може здійснюватися декількома методами-білим, сірим, чорним.

При розкрутці веб-майданчика в інтернет дуже важливо виконувати всі рекомендації для веб-майстрів від Google, тому що останні алгоритми системи відстежують всі ці спроби і припиняють їх.

Ми розробили свою методику, яка не суперечить основним рекомендаціям для веб майстрів щодо забезпечення якості.

Які знижки і як ви можете робити?

Передбачено кілька варіантів отримання знижок на наші послуги.

Варіанти отримання знижок:

1) При оплаті за перший етап роботи в тиждень отримання комерційної пропозиції знижка 5% для кожного замовника;

2) При оплаті першого і другого етапу одним платежем — оптимізації і першого місяця просування знижка 10% від суми;

3) Приведіть до нас сайт свого друга і отримуйте 10% з кожного платежу.

Які посилання ви використовуєте при просуванні?

Проект буде рухатися тільки за допомогою рекламних статей з посиланням на релевантну сторінку сайту.

Зовнішнє посилання проставлена в статті буде корисна користувачеві, а також не суперечить рекомендаціям Google щодо забезпечення якості.

Людина, яка читає статтю (з проставленою посиланням) не буде відчувати дискомфорт. Стаття буде цікава, релевантна, А Посилання як мінімум корисною і необхідною.

Телефони та адреса

 • Україна
 • Київ
 • Металістів, 7

Україна:

+38 (044) 228 70 11
+38 (097) 355 11 77
+38 (063) 355 11 77
+38 (095) 355 11 77

Інші країни:

+16465689880
+48226022132
+74991130513
+77273505919

 

Працюємо по світу

 • Україна
 • Білорусь
 • Росія
 • Польща
 • Данія
 • Німеччина
 • Англія
 • Франція
 • Чехія
 • США
 • Іспанія
 • Італія

Засноване в 2013

Просування сайтів від site-ok.ua

google partner RGB search site ok ua 123

facebook partners site ok ua 186

youtube site ok ua channel 123 123 facebook site ok ua group 1234 instagram sketched site ok ua 123